
Színek tekintetében mindketten egy kicsit fekete-fehér pártiak vagyunk. Igaz, Gabi egyértelműen a feketére esküszik, míg én, ha választani lehet, a fehéret részesítem előnyben.
Úgy tűnik, idén a divat egyszerre kedvez mindkettőnknek, mert igaz, hogy a fekete örök divat, egyik-másik irányzat mégis előszeretettel csempészi a fehéret a ma oly menő színes szettekbe.
A magam részéről egyszerűen imádom, olyan dögös, friss és merész lesz tőle a megjelenésünk, igazi újjászületés egy ilyen outfitet viselni.
A fehér ugyanis mindenféle színek mellett, nem csak feketével párosítva, kontúrt ad a dolgoknak. Legyen szó a táskánk vagy a cipőnk részletéről, esetleg a felsőnk, zakónk alól kivillanó fehér ingujjról, a szoknya alján kikandikáló csipkéről rögtön izgalmas lesz a megjelenésünk.
Olyan merész, hivalkodó lesz a látvány, hogy az ember nem tud elmenni mellette anélkül, hogy ne ragadná meg a tekintetét, és ne kezdene azon gondolkodni, hogy vigyen a saját szettjébe is egy kis fehéret!
Agatha Seymour – Illés Gabriella
Kommentek